11 Kasım 2016 Cuma

Merhaba gönüllerinin güzel olduğunu düşünmek istediğim insanlar,

2 yıldır uğramamışım buraya. Yer silerken aklıma geldi. Temizlik her derde deva. Icimden konuşacağıma burada yazayım dedim. Belki muhatap bulurum.

Isimden ayrıldım. Hem de hiç hoş olmayan bir şekilde. Insan bu tarz durumlarda çevresindekilerin karakterlerde olduğunu anlayabiliyormuş. Aynı zamanda malligimin bâki olduğunu anladım.

Genel olarak mutsuz bir insanım. Herşeyin en kötüsünü düşünürüm. Çevresel bir durum mu yoksa genetik mi inanın bilmiyorum. Belki burçsaldir. Bilemedim.

Kendimi son bir kac yıldır salaklasmis hissediyorum. Bakın bunu her insandan duyamazsınız. Salak olduğumu kabul ediyorum. Yaptığım herşeyin somut bir getirisi olmasını bekliyorum. Haz duygusu ile yetinmiyorum. Belki bundan mutsuz ve salagimdir.
Bence karakterimi değiştirmem gerekiyor. Ama nasıl?  Dibi tutmasın diye su mu eklemek gerek yoksa biraz inceltici mi koymam gerek ya da biraz yoğunlaşsın diye nişasta mi ilave etmeliyim?

Hadi bu hazırlık türü olsun. Kips

4 yorum:

 1. Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba :)

  YanıtlaSil
 2. Guuulsuuun =) kürkçü dükkanına döndüm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok sevindim senden haber alabildiğim için, hoş geldin :)

   Sil
 3. mutsuzluk ölene kadar sürecek mesai gibi zaten, o işten çıkarsın bu işe girersin, ne fark eder ki? tekrar hoş geldin.

  YanıtlaSil